Kalendarz
Po Wt śr Cz Pi So Ni
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Grand Prix Stargardu
Grand Prix Stargardu Szczecińskiego Cztery Pory Roku

Więcej na stronie

www.grand-prix.szwla.pl

Logo Grand Prix Stargardu Szczecińskiego Cztery Pory Roku Edycja VI

Trasy biegowe

 

Trasa

Nr

 

 

km

 

PRZEBIEG  TRASY

 

Start  -  trasa  -  Meta

 

        1A

13

START – „Biedronka" przy ul. Szczecińskiej – ścieżką rowerową na Miedwie do amfiteatru – NAWRÓT i powrót tą samą trasą – META przy „Biedronce".

1B

17

START – „Biedronka" przy ul. Szczecińskiej – ścieżką rowerową do Morzyczyna dalej do Kobylanki do skrzyżowania dróg w centrum miejscowości, NAWRÓT i powrót tą samą trasą – META przy „Biedronce".

1C

24

START – „Biedronka" przy ul. Szczecińskiej – ścieżką rowerową do Morzyczyna dalej do Kobylanki i dalej ścieżką rowerową do stacji paliw „ORLEN" w Motańcu, NAWRÓT i powrót tą samą drogą – META przy „Biedronce".

2A

7,1

START – parking przy cmentarzu komunalnym – ścieżką rowerową do Giżynka dalej ścieżką rowerową w kierunku Golczewa, przed wiaduktem nad drogą S-10 skręcamy w lewo i POWRÓT starą drogą asfaltową do Giżynka i dalej na parking przy cmentarzu przy bramie głównej.

2B

9,2

START – parking przy cmentarzu komunalnym (brama główna) – ścieżką rowerową do Giżynka, dalej wiaduktem nad drogą S-10 do ronda Golczewo i POWRÓT tą samą trasą na parking.

2C

12,1

START jak w trasie 2A i 2B do ronda Golczewo i dalej ścieżką rowerową do ronda Gargotec-Kalmar ( ul. Metalowa) POWRÓT tą samą drogą na parking.

2D

16

START jak w trasie 2C dalej do ronda Golczewo i dalej do ronda Gargotec-Kalmar ( ul. Metalowa) skręcamy na rondzie w lewo w kierunku Osiedla Kluczewo, biegniemy przez osiedle do ronda Kluczewo i na nim skręcamy w lewo i biegniemy do ronda Golczewo na którym skręcamy w prawo na drogę powrotną do miejsca STARTU.

2E

18,5

START jak w poprzednich trasach, biegniemy do Golczewo na którym skręcamy w prawo w kierunku miejscowości SKALIN dalej do miejscowości KUNOWO gdzie skręcamy na rozwidleniu dróg w lewo i biegniemy do miejscowości WIERZCHLĄD i na skrzyżowaniu przy przydrożnej figurze skręcamy w lewo w kierunku miejscowości SKALIN i dalej POWRÓT do ronda GOLCZEWO i ścieżką rowerową na miejsca STARTU na parking.

3A

8,3

11,2

START – parking przy ul. Piłsudskiego biegniemy w kierunku GOLENIOWA ulicą Podleśną i ścieżką rowerową do ŻAROWA. Po nawrocie przy tablicy miejscowości Żarowo powrót na miejsce STARTU – parking.

 

Bieg można przedłużyć do końca miejscowości.

 

 

3B

12,7

START – jak w trasie 3A. W ŻAROWIE skręcamy w lewo do miejscowości GRZĘDZICE. Po dobiegnięciu do Grzędzic na skraju miejscowości skręcamy w lewo na drogę gruntową w kierunku Stargardu. Po dobiegnięciu do Stargardu ul. Podmiejską (Oś. Kossaka) wracamy do miejsca STARTU.

4A

7,6

START – parking przy „Biedronce" na oś. Pyrzyckim                           (ul. Broniewskiego) biegniemy ścieżką rowerową w kierunku KLUCZEWA i na rondzie skręcamy w kierunku OSIEDLA KLUCZEWO (lotnisko) po dobiegnięciu do ronda KLUCZEWO zawracamy i drogą powrotną wracamy do miejsca STARTU.

4B

11

START jak w trasie 4A i na rondzie przed osiedlem KLUCZEWO skręcamy w prawo i dalej biegniemy do ronda GOLCZEWO, nawrót i wracamy do miejsca STARTU.

5A

4,5

START – przy stacji ORLEN ul. Bydgoska i ścieżką rowerową biegniemy do miejscowości ŚWIĘTE i po przekroczeniu mostu na rzece KRĄPIEL skręcamy w lewo do STARCHOCINA i powrót do miejsca STARTU.

5B

15,5

START jak w trasie 5A, biegniemy do miejscowości ŚWIĘTE dalej wiaduktem nad drogą S-10 biegniemy do miejscowości TYCHOWO i w Tychowie przy kościele skręcamy w lewo w kierunku miejscowości kolonii TYCHOWO, przecinamy drogę krajową nr 10 i biegniemy dalej do kolonii Tychowo i dalej do miejscowości SUŁKOWO, następnie kierujemy się do miejscowości STRACHOCIN, po dobiegnięciu do Strachocina   wracamy ścieżką rowerową do miejsca STARTU.

Maraton

42 km

12 km

24 km

32,5 km

START – Oś. Pyrzyckie – RONDO SOLIDARNOŚCI. Biegniemy ulicą Niepodległości w kierunku WITKOWA, dalej w kierunku miejscowości KOLIN – MORZYCA – DOLICE. W Dolicach dobiegamy do przejazdu kolejowego, NAWRÓT i powrót tą samą trasą do miejsca STARTU.

 

START – do Witkowa i powrót do miejsca STARTU.

START – WITKOWO – KOLIN i powrót do miejsca STARTU.

START – WITKOWO – KOLIN – MORZYCA i powrót.

Supermaraton

68 km

START  i  META – STARGARD przy „Biedronce" ul. Szczecińska. Ścieżką rowerową do ZIELENIEWA gdzie skręcamy w lewo do KUNOWA i dalej trasą MTB dookoła Jeziora MIEDWIE po czym wracamy na miejsce STARTU.

Supermaraton

55 – 58 km

START i META przy amfiteatrze w MORZYCZYNIE i dalej trasą MTB dookoła jeziora MIEDWIE. Powrót do miejsca STARTU. ( kilometry w zależności od robionych skrótów przez biegnącą osobę).

Facebook
Partnerzy

Fotografia Stargard
Martyna i Rafał
Naturalna fotografia ślubna i rodzinna
Pogoda
Pogoda w Stargardzie


Prognoza Pogodynki

Prognoza MeteoGroup
Prognozy numeryczne ICM:

Meteorogram modelu UM
Meteorogram modelu COAMPS

Aktualna Pogoda

Droga krajowa nr 10
Morzyczyn - Jezioro Miedwie
Wygenerowano w sekund: 0.04 6,372,599 Unikalnych wizyt
stat4u