Po |
Wt |
śr |
Cz |
Pi |
So |
Ni |
|
|
|
|
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
15 |
16 |
17 |
18 |
19 |
20 |
21 |
22 |
23 |
24 |
25 |
26 |
27 |
28 |
29 |
30 |
31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Otwarty Mityng Lekkoatletyczny Otwarcia Sezonu w Rzutach 2010 - komunikat |
OTWARTY MITYNG LEKKOATLETYCZNY OTWARCIA SEZONU W RZUTACH
Stargard Szczeciński - 24 kwietnia 2010r.
K O M U N I K A T
Miejsce zawodów : | Stadion Im. J. Cieśli w Stargardzie Szczecińskim |
Sędzia główny zawodów : | Stanisław Tarnawski |
Kierownik zawodów: | Krzysztof Rytwiński |
Sędzia główny rzutów I : | Artur Piotrowski |
Sędzia główny rzutów II : | Włodzimierz Różyczka |
Sędzia główny rzutów III : | Zbigniew Żukowski |
Weryfikacja sprzętu : | Włodzimierz Różyczka |
Obsługa medyczna : | Krystyna Kurek |
Wyniki kobiet: |
M-ce | Nazwisko i Imię | Rok urodzenia | Miejscowość/Klub | Wynik |
K kula 3,0 kg: |
1 | Kapturska Danuta | 1952 K55 | Swarzędz | 6,87 |
2 | Frąckowiak Ewa | 1938 K70 | Poznań | 6,13 |
K kula 4,0 kg: |
1 | Kieliszek Natalia | 1993 | Olimpic Szczecin | 8,19 |
2 | Białowąs Barbara | 1993 | KS Żak Wałcz | 7,40 |
3 | Warchoł Marta | 1994 | KS Żak Wałcz | 6,26 |
| Lewandowska Klaudia | 1993 | LLKS Pomorze Stargard Szcz. | DNS |
| Charłampowicz Patrycja | 1992 | Olimpic Szczecin | DNS |
K Dysk 0,75 kg: |
1 | Kożanowska Magda | 1995 | KS Żak Wałcz | 22,82 |
K Dysk 1 kg: |
1 | Skotnicka Agata | 1991 | MKL Szczecin | 35,94 |
2 | Kapturska Danuta | 1952 K55 | Swarzędz | 17,10 |
3 | Frąckowiak Ewa | 1938 K70 | Poznań | 14,19 |
K Młot 3,00 kg: |
1 | Kożanowska Magda | 1995 | KS Żak Wałcz | 26,92 |
2 | Tomczyk Danuta | 1958 K50 | SZWLA Stargard Szcz. | 22,51 |
3 | Kapturska Danuta | 1952 K55 | Swarzędz | 19,14 |
4 | Frąckowiak Ewa | 1938 K70 | Poznań | 18,18 |
K Młot 4,00 kg: |
1 | Malinowska Sandra | 1993 | LLKS Pomorze Stargard Szcz. | 57,59 |
2 | Końko Joanna | 1994 | KS Żak Wałcz | 36,98 |
K Oszczep 400 g: |
1 | Frąckowiak Ewa | 1938 K70 | Poznań | DNS |
K Oszczep 500 g: |
1 | Kapturska Danuta | 1952 K55 | Swarzędz | 19,44 |
K Oszczep 600 g: |
1 | Zdybył Kamila | 1994 | SKLA Słupsk | 42,92 |
2 | Witek Marcelina | 1995 | SKLA Słupsk | 39,63 |
3 | Paszko Aleksandra | 1995 | Bałtyk Koszalin | 22,78 |
4 | Białowąs Barbara | 1993 | KS Żak Wałcz | 21,51 |
5 | Warchoł Marta | 1994 | KS Żak Wałcz | 21,10 |
6 | Kieliszek Natalia | 1993 | Olimpic Szczecin | 20,58 |
| Lewandowska Klaudia | 1993 | LLKS Pomorze Stargard Szcz. | DNS |
| Charłampowicz Patrycja | 1992 | Olimpic Szczecin | DNS |
K Ciężarek 5,45 kg |
1 | Frąckowiak Ewa | 1938 K70 | Poznań | 7,48 |
K Ciężarek 7,26 kg |
1 | Kapturska Danuta | 1952 K55 | Swarzędz | 7,43 |
Wyniki mężczyzn: |
M kula 4,0 kg: |
1 | Waśnieski Dominik | 1995 | KUSY Szczecin | 10,37 |
2 | Siewierski Dawid | 1995 | LLKS Pomorze Stargard Szcz. | DNS |
M kula 5,0 kg: |
1 | Mathia Jerzy | 1950 M60 | Warszawa | 12,01 |
2 | Borsuk Józef | 1947 M60 | Tywica | 10,89 |
3 | Kapturski Andrzej | 1949 M60 | Swarzędz | 10,48 |
4 | Sawicki Romuald | 1942 | Szczecin | 9,85 |
5 | Świechowski Kamil | 1994 | KS Żak Wałcz | 9,74 |
6 | Nowak Mariusz | 1993 | KS Żak Wałcz | 9,11 |
M kula 6,0 kg: |
1 | Radzikowski Henryk | 1959 M50 | PKWLA Sopot/Szczecin | 14,50 |
2 | Strelczuk Wojciech | 1955 M50 | Chojna | 13,26 |
3 | Radliński Grzegorz | 1957 M50 | SZWLA Stargard Szcz. | 12,05 |
4 | Jurkowski Jerzy | 1953 M55 | PKWLA Sopot/Szczecin | 9,39 |
5 | Janowski Krzysztof | 1958 M50 | Bydgoszcz | 9,16 |
6 | Radziwonowicz Tadeusz | 1952 M55 | SZWLA Stargard Szcz. | 9,03 |
7 | Levi Charles | 1957 M50 | Warszawa | 7,10 |
M kula 7,26 kg: |
1 | Mrozik Andrzej | 1984 | niestowarzyszony | 17,01 |
2 | Bosko Michał | 1988 | AZS AWF Biała Podlaska | 16,82 |
3 | Łaszcz Bartosz | 1990 | Barnim Goleniów | 13,56 |
4 | Piotrowski Robert | 1966 M40 | Kołobrzeg | 12,47 |
M Dysk 1 kg: |
1 | Mathia Jerzy | 1950 M60 | Warszawa | 37,97 |
2 | Borsuk Józef | 1947 M60 | Tywica | 37,10 |
3 | Frąckowiak Feliks | 1941 K70 | Poznań | 33,69 |
4 | Marynowski Kenneth | 1995 | LLKS Pomorze Stargard Szcz. | 33,31 |
5 | Kapturski Andrzej | 1949 M60 | Swarzędz | 30,35 |
6 | Waśnieski Dominik | 1995 | KUSY Szczecin | 21,06 |
| Siewierski Dawid | 1995 | LLKS Pomorze Stargard Szcz. | DNS |
M Dysk 1,5 kg: |
1 | Radzikowski Henryk | 1959 M50 | PKWLA Sopot/Szczecin | 47,71 |
2 | Jurkowski Jerzy | 1953 M55 | PKWLA Sopot/Szczecin | 30,43 |
3 | Radziwonowicz Tadeusz | 1952 M55 | SZWLA Stargard Szcz. | 26,68 |
4 | Levi Charles | 1957 M50 | Warszawa | 26,39 |
5 | Kot Tomasz | 1994 | LLKS Pomorze Stargard Szcz. | 24,86 |
| Strelczuk Wojciech | 1955 M50 | Chojna | DNS |
| Radliński Grzegorz | 1957 M50 | SZWLA Stargard Szcz. | DNS |
| Zwolski Edward | 1956 M50 | Nowe Miasteczko | DNS |
M Dysk 1,75 kg: |
1 | Bromberger Mariusz | 1992 | LLKS Pomorze Stargard Szcz. | NM |
M Dysk 2 kg: |
1 | Mikulcz Michał | 1991 | MKL Szczecin | 51,90 |
2 | Bosko Michał | 1988 | AZS AWF Biała Podlaska | 51,45 |
3 | Węgrzyn Piotr | 1989 | LLKS Pomorze Stargard Szcz. | 50,41 |
4 | Mrozik Andrzej | 1984 | niestowarzyszony | 49,79 |
5 | Piotrowski Robert | 1966 M40 | Kołobrzeg | 41,82 |
6 | Rębisz Grzegorz | 1987 | niestowarzyszony | 32,76 |
| Milkiewicz Arkadiusz | 1987 | KS Żak Wałcz | DNS |
M Młot 4,00 kg: |
1 | Marynowski Kenneth | 1995 | LLKS Pomorze Stargard Szcz. | 53,21 |
2 | Laszczyk Maciej | 1996 | KS Żak Wałcz | 32,17 |
3 | Kożanowski Piotr | 1995 | KS Żak Wałcz | 22,45 |
M Młot 5,00 kg: |
1 | Mathia Jerzy | 1950 M60 | Warszawa | 50,56 |
2 | Kot Tomasz | 1994 | LLKS Pomorze Stargard Szcz. | 39,54 |
3 | Frąckowiak Feliks | 1941 K70 | Poznań | 33,45 |
4 | Borsuk Józef | 1947 M60 | Tywica | 32,59 |
5 | Kapturski Andrzej | 1949 M60 | Swarzędz | 28,69 |
M Młot 6,00 kg: |
1 | Barczak Adrian | 1992 | LLKS Pomorze Stargard Szcz. | 48,57 |
2 | Radzikowski Henryk | 1959 M50 | PKWLA Sopot/Szczecin | 42,03 |
3 | Levi Charles | 1957 M50 | Warszawa | 36,55 |
4 | Strelczuk Wojciech | 1955 M50 | Chojna | 36,35 |
5 | Jurkowski Jerzy | 1953 M55 | PKWLA Sopot/Szczecin | 35,59 |
6 | Dunal Jerzy | 1954 M55 | Stargard Szcz. | 31,60 |
7 | Sucholas Andrzej | 1952 M55 | SZWLA Stargard Szcz. | 31,24 |
| Radliński Grzegorz | 1957 M50 | SZWLA Stargard Szcz. | DNS |
| Zwolski Edward | 1956 M50 | Nowe Miasteczko | DNS |
M Młot 7,26 kg: |
1 | Milkiewicz Arkadiusz | 1987 | KS Żak Wałcz | 66,35 |
2 | Gołdyń Bartosz | 1987 | niestowarzyszony | 58,93 |
3 | Rębisz Grzegorz | 1987 | niestowarzyszony | 44,66 |
4 | Piotrowski Robert | 1966 M40 | Kołobrzeg | 32,71 |
M Oszczep 600 g: |
1 | Cieślak Łukasz | 1996 | KS Żak Wałcz | 27,26 |
3 | Kapturski Andrzej | 1949 M60 | Swarzędz | 26,26 |
M Oszczep 700 g: |
1 | Młynarski Krzysztof | 1993 | LLKS Pomorze Stargard Szcz. | 56,55 |
2 | Janikowski Paweł | 1994 | Bałtyk Koszalin | 47,51 |
3 | Nowak Mariusz | 1993 | KS Żak Wałcz | 33,74 |
4 | Radliński Grzegorz | 1957 M50 | SZWLA Stargard Szcz. | 32,47 |
5 | Janowski Krzysztof | 1958 M50 | Bydgoszcz | 30,48 |
6 | Świechowski Kamil | 1994 | KS Żak Wałcz | 30,18 |
7 | Radziwonowicz Tadeusz | 1952 M55 | SZWLA Stargard Szcz. | 27,68 |
M Oszczep 800 g: |
1 | Chmielewski Marcin | 1987 | MKL Szczecin | 60,40 |
2 | Witek Mirosław | 1967 M40 | Słupsk | 58,79 |
M Ciężarek 9,08 kg |
1 | Mathia Jerzy | 1950 M60 | Warszawa | 18,73 |
2 | Borsuk Józef | 1947 M60 | Tywica | 13,41 |
3 | Frąckowiak Feliks | 1941 K70 | Poznań | 12,02 |
4 | Kapturski Andrzej | 1949 M60 | Swarzędz | 10,24 |
M Ciężarek 11,34 kg |
1 | Jurkowski Jerzy | 1953 M55 | PKWLA Sopot/Szczecin | 12,79 |
2 | Strelczuk Wojciech | 1955 M50 | Chojna | 12,68 |
3 | Levi Charles | 1957 M50 | Warszawa | 12,04 |
4 | Dunal Jerzy | 1954 M55 | Stargard Szcz. | 9,06 |
| Sucholas Andrzej | 1952 M55 | SZWLA Stargard Szcz. | DNS |
| Zwolski Edward | 1956 M50 | Nowe Miasteczko | DNS |
M Ciężarek 15,88 kg |
1 | Piotrowski Robert | 1966 M40 | Kołobrzeg | 12,47 |
Pobierz Komunikat - wszyscy [Pdf] Pobierz Komunikat - weterani [Excel] |
|
|
|