XVII Międzynarodowy Bieg Cztery Mile Jarka
Dodane przez administrator dnia Wtorek, 18 sierpnia 2015 12:59

4 Mile Jarka 201515 sierpnia 2015 roku w nadmorskim Dziwnowie odbył się XVII Międzynarodowy Bieg „Cztery Mile Jarka” upamiętniający urodzonego w Kamieniu Pomorskim mieszkańca Dziwnowa i tragicznie zmarłego w wypadku samochodowym, wybitnego lekkoatletę specjalizującego się w biegach sprinterskich - Jarosława Marca. Bieg odbywał się na dystansie 9 436 m w tym 4542 m ulicami Dziwnowa i chodnikiem na trasie Dziwnów – Dziwnówek i 4894 m po oblężonej kibicującymi wczasowiczami plaży. Zawody odbywające się przy temperaturze ponad 28 st. ukończyło 192 biegaczy w tym czterech Stargardzian. Nasz klubowy kolega Bogdan Skowroński z czasem 0:41:15 zajął wysokie 23 miejsce w tym 3 w kategorii wiekowej!