Po |
Wt |
śr |
Cz |
Pi |
So |
Ni |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
15 |
16 |
17 |
18 |
19 |
20 |
21 |
22 |
23 |
24 |
25 |
26 |
27 |
28 |
29 |
30 |
|
|
|
|
|
|
|
ZIMOWY MITYNG RZUTOWY Stargard Szczeciński - 28 lutego 2009r.
K O M U N I K A T
Miejsce zawodów : | Stadion Im. J. Cieśli w Stargardzie Szczecińskim |
Sędzia główny zawodów : | Stanisław Tarnawski |
Sędzia główny rzutów I : | Adam Kurkowski |
Sędzia główny rzutów II : | Artur Piotrowski |
Kierownik zawodów: | Włodzimierz Różyczkai |
Weryfikacja sprzętu : | Stanisław Kolanowski |
Rzut dyskiem M |
1 kg: |
1. Borsuk Józef | M 60 | Tywica | 33,84 |
2. Marynowski Kenneth | młodzik | LLKS „Pomorze” | 31,30 |
1,5 kg: |
1. Laska Tadeusz | M 60 | Wałcz | 47,12 |
2. Bromberger Mariusz | j. mł. | LLKS „Pomorze” | 38,84 |
3. Jurkowski Jerzy | M 55 | Szczecin | 30,71 |
4. Radziwonowicz Tadeusz | M 55 | Stargard | 25,36 |
Zwolski Edward | M 50 | Nowe Miasteczko | NM |
1,75 kg: |
1. Janusz Wojciech | jun | MKL Szczecin | 47,87 |
Łaszcz Bartłomiej | jun | Barnim Goleniów | NM |
2 kg: |
1. Mrozik Andrzej | sen | LLKS „Pomorze” | 47,19 |
2. Piotrowski Robert | M 40 | Kołobrzeg | 39,45 |
3. Rębisz Grzegorz | młodzieżo. | LLKS „Pomorze” | 32,67 |
4. Borowski Sławomir | sen | Gdańsk | 29,10 |
Węgrzyn Piotr | młodzież. | LLKS „Pomorze” | NM |
Rzut dyskiem K: |
1. Skotnicka Agata | jun | MKL Szczecin | 29,48 |
Pchnięcie kulą M |
4 kg: |
1. Marynowski Kenneth | młodzik | LLKS „Pomorze” | 9,99 |
2. Beta Łukasz | młodzik | Hermes Gryfino | 9,66 |
3. Chilewski Karol | młodzik | Hermes Gryfino | 9,25 |
4. Pietras Daniel | jun | Start (niepełnosprawny) | 6,63 |
5 kg: |
1. Laska Tadeusz | M 60 | Wałcz | 12,69 |
2. Młynarski Krzysztof | j. mł. | LLKS „Pomorze” | 12,24 |
6 kg: |
1. Sadowski Wojciech | jun | MKL Szczecin | 13,86 |
2. Łaszcz Bartłomiej | jun | Barnim Goleniów | 13,79 |
3. Strelczuk Wojciech | M 50 | Chojna | 13,60 |
4. Mathia Jerzy | M 55 | Warszawa | 11,28 |
5. Piączkowski Andrzej | M 55 | Warszawa | 11,19 |
6. Jurkowski Jerzy | M 55 | Szczecin | 9,88 |
7. Radziwonowicz Tadeusz | M 55 | Stargard | 8,92 |
7,26 kg: |
1. Mrozik Andrzej | sen | LLKS „Pomorze” | 17,04 |
2. Janusz Wojciech | jun | MKL Szczecin | 15,91 |
3. Węgrzyn Piotr | młodzież. | LLKS „Pomorze” | 15,46 |
4. Piotrowski Robert | M 40 | Kołobrzeg | 12,41 |
5. Sadowski Wojciech | jun | MKL Szczecin | 11,94 |
6. Borowski Sławomir | sen | Gdańsk | 8,61 |
Pchnięcie kulą K 3kg: |
1. Idczak Sara | młodzik | Hermes Gryfino | 8,46 |
Rzut oszczepem M |
600 g: |
1. Pietras Daniel | jun | Start (niepełnosprawny) | 18,25 |
700 g: |
1. Młynarski Krzysztof | j. mł. | LLKS „Pomorze” | 49,00 |
2. Lewandowski Patryk | j. mł. | LLKS „Pomorze” | 33,40 |
3. Radziwonowicz Tadeusz | M 55 | Stargard | 30,64 |
Rzut oszczepem K: |
1. Stefańska Aleksandra | j. mł. | Hermes Gryfino | 34,24 |
Rzut młotem K |
3 kg: |
1. Idczak Sara | młodzik | Hermes Gryfino | 27,62 |
4 kg: |
1. Malinowska Sandra | j. mł. | LLKS „Pomorze” | 45,47 |
2. Górna Agnieszka | j. mł. | LLKS „Pomorze” | 33,33 |
3. Tomczyk Danuta | K 45 | Stargard | 18,92 |
Rzut młotem M |
4 kg: |
1. Marynowski Kenneth | młodzik | LLKS „Pomorze” | 37,63 |
2. Beta Łukasz | młodzik | Hermes Gryfino | 29,28 |
5 kg: |
1. Barczak Adrian | j. mł. | LLKS „Pomorze” | 49,30 |
6 kg: |
1. Piączkowski Andrzej | M 55 | Warszawa | 50,48 |
2. Mathia Jerzy | M 55 | Warszawa | 44,78 |
3. Zwolski Edward | M 50 | Nowe Miasteczko | 44,22 |
4. Jurkowski Jerzy | M 55 | Szczecin | 37,88 |
5. Dunal Jerzy | M 55 | Stargard | 34,05 |
6. Sucholas Andrzej | M 55 | Stargard | 32,02 |
7,26 kg: |
1. Gołdyn Bartosz | sen | AZS AWF Wrocław | 53,08 |
2. Węgrzyn Piotr | młodzież. | LLKS „Pomorze” | 45,72 |
3. Furmańczyk Paweł | młodzież. | LLKS „Pomorze” | 43,83 |
4. Rębisz Grzegorz | młodzież. | LLKS „Pomorze” | 41,00 |
5. Borowski Sławomir | sen | Gdańsk | 34,07 |
6. Piotrowski Robert | M 40 | Kołobrzeg | 33,39 |
Rzut ciężarkiem M |
9,08 kg: |
1. Borsuk Józef | M 60 | Tywica | 13,15 |
11,34 kg: |
1. Piączkowski Andrzej | M 55 | Warszawa | 17,00 |
2. Mathia Jerzy | M 55 | Warszawa | 15,43 |
3. Zwolski Edward | M 50 | Nowe Miasteczko | 15,11 |
4. Jurkowski Jerzy | M 55 | Szczecin | 12,75 |
5. Strelczuk Wojciech | M 50 | Chojna | 11,84 |
15,88 kg: |
1. Węgrzyn Piotr | młodzież. | LLKS „Pomorze” | 14,30 |
2. Piotrowski Robert | M 40 | Kołobrzeg | 11,90 |
3. Borowski Sławomir | sen | Gdańsk | 11,00 |
Wersja: [Word] |
|
|
|