Więcej na stronie

Logo Grand Prix Stargardu Szczecińskiego Cztery Pory Roku Edycja VI

Kolejny weekend biegowy już za nami.
Relacje z imprez w których brali udział członkowie SZWLA

W sobotę 2 kwietnia rozpoczęliśmy VII Edycję Grand Prix "Cztery Pory Roku" Biegiem Wiosny. Podobnie jak w poprzednich edycjach były do wyboru dwie konkurencje: nordic walking na dystansie 3,6 km oraz bieg na dystansie 5,4 km. Wszystkie wyniki znajdują się na stronie internetowej SZWLA pod zakładka Grand Prix. Całą imprezę prowadziła nasza niezawodna Joasia Kostrzewa a na fotkach uwieczniła nas Martyna Lemańska z „Fotografia Stargard”.
Natomiast 3 kwietnia liczna grupa stargardzian uczestniczyła w 43 Maratonie w Dębnie. Zawodnicy SZWLA na "Królewskim Dystansie" zajęli kolejno miejsca z nw. wynikami:
123- Sebastian Łukaszewski - 3:10:14,
189- Sebastian Szotowicz - 3:18:35,
552- Wojciech Mościński - 3:40:39,
711- Dawid Tomaszewski - 3:48;26,
1545- Paweł Wyszczelski - 4:25:56,
1643- Julian Wójcik - 4:30:02.
Maraton ukończyło 2102 uczestników w tym: 326 kobiet. Zwycięzca osiągnął czas - 2:11:56, a zwyciężczyni - 2:44:00.
Również 3 kwietnia w XI PZU Półmaratonie Warszawskim wśród 12729 uczestników wystartowało 2 zawodników SZWLA, gdzie 612 miejsce z czasem 01:28:33 zajął Wiesław Wójcik, a Mariusz Łabędzki był 5658 z czasem 01:52:52.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom sobotnio-niedzielnych sportowych zmagań.
Przed naszymi koleżankami i kolegami kolejne wyzwania, między innymi supermaraton - Bieg Rzeźnika.
Z biegowym pozdrowieniem Ryszard Wieczorkiewicz z Ryś Bandy.