Więcej na stronie

Logo Grand Prix Stargardu Szczecińskiego Cztery Pory Roku Edycja VI

X MARATON MTB DOOKOŁA JEZIORA MIEDWIE
Relacje z imprez w których brali udział członkowie SZWLA

X Maraton MTB Miedwie Weterani są wszędzie - SZWLA żyje nie tylko bieganiem. W sobotę 15 sierpnia br. pod przewodnictwem Prezesa naszego związku Juliana Wójcika spora grupa naszych biegaczek i biegaczy zjawiła się na starcie X MARATONU MTB DOOKOŁA JEZIORA MIEDWIE.

Wśród 1624 osób które ukończyły maraton NASI uplasowali się na niżej wymienionych miejscach:

- 1622, Jacek BUKO.

Jak co roku na starcie maratonu zebrała się ogromna liczba rowerzystów. Organizatorzy spisali się na medal. Każdy z uczestników otrzymał pakiet startowy a w nim bidon wraz z energetycznymi ciastkami. Na trasie czekały na nas punkty z wodą oraz punkt żywieniowy, na którym można było odpocząć oraz spróbować pysznych wypieków jednego z głównych sponsorów maratonu stargardzkiej cukierni „Nova”, zaspokoić pragnienie wodą, izotonikami czy soczystym arbuzem :). Organizator zatroszczył się również o atrakcje dla najmłodszych. Zostały przygotowane liczne zawody rowerowe w różnych grupach wiekowych. Wszystkie konkurencje dziecięce rozgrywały się na Miedwiańskiej Promenadzie. Każdy z uczestników maratonu otrzymał pamiątkowy medal. Po dekoracjach zwycięzców odbyło się losowanie atrakcyjnych nagród m. in. skuterów, rowerów, sprzętu rowerowego, laptopa oraz tv.

Gratulując udanej imprezy, zapraszamy koleżanki i kolegów z STC do udziału w X BIEGU O BŁĘKITNĄ WSTĘGĘ organizowanym w czerwcu 2016 r. przez Nasz Związek - SZWLA.

Pozdrawiamy rowerowo - biegowo, Ryszard i Agnieszka.